Головна сторінка порталу  Спортивний проект  Внести до закладок   Зробити стартовою  Про нас  Контакти   
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 

Кличко гарантує жорстокість!

Нова тема   Відповісти    Спортивний форум -> Український бокс
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
pozitronik
Новачок

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 13, 2007 12:09 am    Тема повідомлення: Кличко гарантує жорстокість! Відповісти цитуючи

В суботу, 10 березня, на головній спортивній арені Маннхейма - SAP-Arena – відбудеться поєдинок між Володимиром Кличко і Реєм Остіном. Вчора відбулася передматчева прес-конференція учасників головного бою. Чемпіон світу за версіями IBF і IBO у важкій вазі Володимир Кличко і офіційний претендент на його титули Рей Остін, зробив перший, з трьох останніх кроків, які закінчаться їх протистоянням на рингу.

Володимир Кличко, вийшовши до журналістів, виглядав спокійним, жартував, приділивши увагу кожному, хто поставив своє питання.

Рея Остіна супроводжували новий тренер Стейсі Маккінлі, а також син Дон і Карл Кинг. Рей, побачивши, що всесвіт обертається навколо Володимира, якось стиснувся, і, підійшовши до столу, який стояв на невисокому подіумі, довго шукав своє місце.

Відкрив прес-конференцію менеджер компанії “Sport Five” Бернд Бенте, що привітав всіх присутніх, після чого, представив головних учасників прес-конференції.

Після представлення учасників прес-конференції, Бернд Бенте виконав чисто технічну функцію, повідомивши, коли почнеться трансляція поєдинку в Німеччині, що трансляцію бою купили більше ста країн, а також і те, що телекомпанія НВО покаже поєдинок Володимира проти Рея Остіна в записі, безпосередньо перед прямою трансляцією поєдинку Султана Ібрагимова проти Хав’єра Мори.

Після перерахування статистичних даних, слово перейшло до Карла Кингу. “Шлях Рей Остіна на вершину був довгий і важкий. Він досяг можливості провести поєдинок за титул чемпіона світу. Нам приємна та гостинність, яку нам було надано в Німеччині. Але, ми сюди приїхали, щоб перемагати. Рей заробив право стати претендентом на титул чемпіона світу, так що тепер, він повинен зробити те, ради чого і приїхав – стати чемпіоном світу”, - заявив він.

Після цього слово перейшло до Тома Лоффлера: “У цьому вечорі боксу, ми представимо вам шість поєдинків, в яких ви зможете побачити хлопців, що в майбутньому стануть зірками світового боксу”.

Далі, своє слово сказав і Стейсі Маккінлі: “Для Рея, ці вісім тижнів, які і тривала підготовка до бою проти Кличко, були самими кращими днями з його підготовчих періодів до своїх минулих боїв. Рей, завжди був великим хлопцем і справжнім тяжем. Ви можете запитати тих хлопців, які проводили спаринги з ним, і тоді ви зрозумієте наскільки Рей готовий до поєдинку. В суботу увечері, ви ще раз дістанете можливість переконатися, наскільки мої методи підготовки бійців є ефективними. Тепер уважно послухайте те, що я вам скажу – Рей Остін найнебезпечніша людина в світі. Я упевнений, що він закінчить поєдинок нокаутом”.

Після таких слів, гомін і холод пробігли по залу, оскільки мікрофон був переданий Емануелю Стюардові. Всі чекали адекватної відповіді від тренера Володимира. “Я задоволений тим, як пройшла підготовка Володимира. Він повністю готовий до поєдинку, - Манні говорив відчужено, але вдумливо. – Ми шанобливо відносимося до Рея Остіна, який в своїй професійній кар’єрі провів достатньо жорстких поєдинків. Ми уважно вивчили нашого суперника і передбачаємо, що любителі боксу стануть свідками жорсткої боротьби на ближній дистанції. Проте, ми жалкуємо про те, що Рей повинен буде постійно шукати новий план на бій, відразу ж, після його початку. Володимир досвідчений і сильний боксер, за плечима якого п’ятдесят проведених поєдинків”.

Далі, слово перейшло до претендента, який, як виявилось, був у вельми неговіркому настрої. Тому кожне слово з нього, доводилося тягнути мало не кліщами. “Я хочу подякувати організаторам цього бою за те, що я знаходжуся на фінішній прямій для завоювання титулу чемпіона світу. Я хочу подякувати людеям Німеччини за гостинність, - пробурчав Рей, але далі він почав набирати обороти. – Я з біса схудлий під час першого етапу підготовки. І коли я почав важити менше ста восьми кілограмів, я почав налягати на їжу. Господи! Я хочу виграти поєдинок, а не марафон. Але я себе відчуваю, як ніколи сильним.”

Після цього, в програмі Рея Остіна мабуть відбувся збій, оскільки він зійшов на добре вже нам знайоме: “Кличко не має духу і характеру справжнього бійця. У нього кришталеве підборіддя. Я збираюся його нокаутувати. Я не один з тих недосвідчених карликів-супертяжей, що протистояли йому на рингу раніше. Я не Калвін Брок. Я не дев’яносто шести кілограмовий Кріс Берд. Я зрілий важкоатлет. Востаннє, коли Клічко опинився на рингу з хлопцем, який важив стільки ж скільки і я, а це був Сем Пітер, Володимир тричі був на помості рингу, будучи вищим за Пітер на дванадцять сантиметрів. А давайте пригадаємо, що Леймон Брюстер зробив з Кличко. Він його нокаутував!”

Володимир, вислуховував словесну тираду Остіна спокійно, про щось переговорюючись з Емануелем Стюардом. Нарешті, і Володимир узяв мікрофон. “Я думаю, що вже достатньо слів було сказано, щоб можна було хоч щось додати. Я щасливий бути тут разом з вами і радий тому, що мені доведеться проводити поєдинок на “SAP-Arena”. На тій арені, де я, майже рік тому, завоював титули чемпіонів світу, - заявив Володимир. – Я отримую задоволення від спорту і від того, чим я займаюся. Я запрошую вас стати свідками жорсткого і безкомпромісного поєдинку, який принесе вам велике задоволення”.

На цьому, прес-конференція була закінчена. Володимир і Рей попозували перед фотографами.

http://www.klitschko.com/
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Спортивний форум -> Український бокс Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
ФОРУМИ ПРИКАРПАТСЬКОГО ПОРТАЛУ

Туристичний форум

Мобільний світ

Ігровий форум

Форум IFN