Головна сторінка порталу  Спортивний проект  Внести до закладок   Зробити стартовою  Про нас  Контакти   
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 

Моуріньйо: Шевченко відмінно виглядав

Нова тема   Відповісти    Спортивний форум -> Відомі футболісти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
pozitronik
Новачок

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 13, 2007 12:13 am    Тема повідомлення: Моуріньйо: Шевченко відмінно виглядав Відповісти цитуючи

Міркуючи про п’ятий трофей Синіх за останні три сезони, головний тренер Челсі Жозе Моуріньйо висловив три побажання.

Бажання Моуріньйо досить прості. Перше - щоб враження від гри не зіпсувалося через сварку гравців наприкінці матчу, коли двох гравців Арсеналу й одного гравця Челсі видалили з поля, і деякі одержали жовті картки.

Моуріньйо сказав: “Я поки що не встиг подивитися цей епізод у записі, і не знаю, хто правий, а хто винуватий, але все це було досить неприємно. Взагалі гравці поводилися цілком нормально. Може, позначилося їх занепокоєння за свого капітана. Я сподіваюся, що ми всі зможемо забути про цей неприємний епізод, і звернути більше уваги на плюси цього матчу. З моїх хлопців червону картку одержав Мікель. Якщо він зробив щось не так, то це не моя справа - карати його за це, моя справа дати йому настанову”.

Друге бажання - щоб заслуги Дідьє Дрогби в цьому матчі не затьмарювали в очах громадськості заслуг усієї команди в цілому.

“Дідьє забив два дуже важливих гола, і другий гол був просто приголомшливим. Але всі інші теж зробили багато чого для перемоги. Шевченко виглядав відмінно, хоч і не зміг забити в цей раз. Роббен також відзначився. Півзахист відмінно спрацював проти напористих гравців Арсеналу, і я думаю, що і захист працював щосили”, - сказав тренер.

Третє бажання - щоб люди говорили не про те, що Челсі переміг другий склад Арсеналу, а про те, що вони перемогли Арсенал.

“Я сподіваюся, всі пам’ятають, що цей самий другий склад Арсеналу зробив у Ліверпулі. Вони зробили неможливе і перемогли. Вони виграли в Евертона й у Шпор. Так, у них молодий склад, але це дуже сильний молодий склад. Вони провели перший тайм набагато краще нас, але в другому кращими виявились ми”, - сказав тренер.

“Мої хлопці контролювали гру, двічі ледве не забили - потрапили в поперечину, і в підсумку забили переможний гол. Наших вболівальників чекає довгий шлях додому, але я впевнений, вони повертаються щасливими. Що ж, і в мене залишаться найкращі спогади про цей стадіон”, - підбив підсумок Моуріньйо.

http://ua.korrespondent.net
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Спортивний форум -> Відомі футболісти Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
ФОРУМИ ПРИКАРПАТСЬКОГО ПОРТАЛУ

Туристичний форум

Мобільний світ

Ігровий форум

Форум IFN