Головна сторінка порталу  Спортивний проект  Внести до закладок   Зробити стартовою  Про нас  Контакти   
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 

Обговорення проекту " Мій Український футбольний клуб &

Нова тема   Відповісти    Спортивний форум -> Футбол в Інтернеті
Попередня тема :: Наступна тема  

Цікавить Вас цей проект?
Так, і я буду приймати в ньому участь.
50%
 50%  [ 1 ]
Так, тому що давно потрібно було створити щось для вболівальника.
0%
 0%  [ 0 ]
Ну не знаю, я не впевнений в правдивості проекту.
50%
 50%  [ 1 ]
Звичайний обман для наживи
0%
 0%  [ 0 ]
Всього голосів : 2

Автор Повідомлення
Maxzik
Мовчун

ПовідомленняНаписане: четвер січня 17, 2008 12:15 pm    Тема повідомлення: Обговорення проекту " Мій Український футбольний клуб & Відповісти цитуючи

Вам набридло положення справ в українському футболі? Політика наших футбольних клубів здається Вам дивною? Ви хочете змінити положення справ Своїми Руками? Ви знаєте, хто повинен грати в професійному футбольному клубі. Ви знаєте, по якій тактиці повинен грати футбольний клуб. Давайте ж зробимо це разом! Давайте створимо футбольний клуб, і нашим загальним умілим керівництвом виведемо його в перші ряди українського, а можливо і європейського футболу! МИ визначатимемо, хто, коли і скільки гратиме за Наш клуб. МИ шукатимемо спонсорів для Нашого клубу і вирішуватимемо, куди вкладати виручені гроші. МИ в силах створити могутню інфраструктуру і вирощувати талановитих футболістів не гірше, ніж в Голландії. У Нашому клубі не буде корупції і хабарництва. Кожен з Нас зможе запропонувати гравця, якого Ми Разом переглянемо і обговоримо його покупку. ВСЕ залежить тільки від НАС. Давайте робити історію ЗАРАЗ!!!!
Maxzik
Мовчун

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 18, 2008 11:05 am    Тема повідомлення: Мій Український футбольний клуб Відповісти цитуючи

Цей проект доводить що в Україні нема небайдужих до теперішнього стану футболу в країні і група активістів на чолі Максима Клімова по прикладу англійських однодумівців, вирішили створити цей проект
http://myfootballclub.at.ua про ідею Максима вже пишуть в інтернет - пресі http://www.pk.kiev.ua/sport/2007/12/26/090057.html
Всіх хто не байдужий прошу прийняти учіасть у проекті, давайте разом робити історію.
KMV
Site Admin

ПовідомленняНаписане: неділя січня 20, 2008 8:46 pm    Тема повідомлення: Український футбол Відповісти цитуючи

А чому сайт на безкоштовному хостингу?

Хіба серйозний проект немає 7-10 доларів рік?

І чим він відрізняється від інших таких проектів? В чому унікальність?
Maxzik
Мовчун

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 21, 2008 11:08 am    Тема повідомлення: Відповідь Відповісти цитуючи

Цей проект тільки в стадії розвитку і ним займаються такіж люди як і ти! Якщо в тебе є 1-2 години часу я прошу тебе допомагати і стати активним учасником. Напиши чи згоден?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Спортивний форум -> Футбол в Інтернеті Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
ФОРУМИ ПРИКАРПАТСЬКОГО ПОРТАЛУ

Туристичний форум

Мобільний світ

Ігровий форум

Форум IFN