Украинская Баннерная Сеть

10.02.2007

"УНІВЕР-АВТОМАР" (Суми) - "УРАГАН" (Івано-Франківськ) - 4:2 (2:1)

від npetia

У даній ситуації, що склалася, жодна команда, котра знаходиться внизу турнірної таблиці, ще не втратила шансів посісти шосте місце, яке дає право на участь у фінальному турнірі. І кожна гра між цими командами розцінюється, як гра за шість очок. Перед цим матчем "Універ-Автомар" був одинадцятим, а його суперник - івано-франківський "Ураган" - восьмим.

Початок першого тайму пройшов у невисокому темпі і запам'ятався численними дрібними помилками обох команд. Рахунок відкрили гості: на 8-й хвилині Свищ зліва змістився в центр і пробив низом, м'яч рикошетом від захисника господарів залетів у ворота. За 5 хвилин відбулася історична подія: Гончаров пробив з дальньої дистанції у верхній кут воріт Іжаковського і забив 100-й м'яч "Універ-Автомара" у вищій лізі, тим самим, зрівнявши рахунок - 1:1. На 17-й хвилині Ященко вийшов сам-на-сам з воротарем господарів, але пробив мимо. А вже за хвилину господарі вийшли вперед, коли після удару Колесника метрів з дванадцяти м'яч зрикошетив від гравця "Урагану" і залетів у кут воріт - 2:1. Ще до перерви відзначитися могли футболісти обох команд. Кілька разів небезпечно бив Сендецький, в одному епізоді господарів врятував Хавренко, в іншому - штанга. На останній хвилині тайму Карацюба обіграв двох івано-франківців і віддав хорошу передачу Гончарову, однак Сендецький завадив йому влучно пробити.

У другому таймі команди заграли у відкритий футбол, створюючи багато небезпечних моментів, один з яких сам створив і реалізував капітан сумчан Колісник: на 28-й хвилині він "обікрав" захисника і не залишив шансів Іжаковському - 3:1. Вже через 6 хвилин Сендецький точним ударом з 15 метрів скоротив рахунок до мінімуму, однак вже за кілька секунд за шостий фол у ворота "Урагану" був призначений десятиметровий удар: Гончаров був точний - 4:2. За чотири хвилини до фінального свистка гості грали з п'ятим польовим, роль якого виконував Сендецький, але потрібного для себе результату не добилися.

Отримавши перемогу у недільному матчі, "Універ-Автомар" зрівнявся за очками з "Ураганом" та харківським "Універом", і потіснив команду з Івано-Франківська на 9-е місце. Однак остаточний свій вигляд турнірна таблиця набере по завершенні усіх решти матчів цього туру, які пройдуть 7-го лютого.

Тарас ВОНЯРХА, головний тренер "Урагану":
- Перш за все, хочу привітати суперника з перемогою. Результатом я не задоволений, ми дуже погано зіграли в другому таймі. У нас були значні кадрові втрати перед сьогоднішнім матчем. За рахунку 1:0 були моменти забити другий м'яч, але ми їх так і не реалізували.

Сергій ПЄСОЦЬКИЙ, головний тренер "Універ-Автомару":
- Який раз ми першими пропускаємо, але хлопці змогли переламати хід гри. Ми значно додали в другому таймі. Велике спасибі нашим уболівальникам, які нас завжди підтримують.

Володимир СТРІЛЕЦЬКИЙ, спеціально для futsal.sport.com.ua

4 лютого. 15:00. Спорткомплекс Національної академії банківської справи. 1200 глядачів.
Судді: Ю.Рудинський (Харків), В.Маслов (Біла Церква). Інспектор: М.Повисший (Київ).
Суми: Хавренко - Колесник-к, Петраков, Пунько, Лебідь - Карацюба, Пєсоцький, Гончаров, Шелест - Хабовець.
Івано-Франківськ: Іжаковський - Сімка, Свищ, Ярий, Сендецький - Кіндратів-к, Ожог, Стрельцов, Ященко.
Голи: Гончаров (13, 34), Колесник (18, 28) - Свищ (8), Сендецький (34).
Попередження: Пунько (10), Хабовець (40) - Свищ (26), Ожог (28).